Toshiba Telewizor LED 65 cali 65UA5D63DG
Dostępność: brak towaru
Opis
65UA5D63DG
  • Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora.
  • Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
65UA5D63DG
Panel D-LED
Przekątna ekranu 65"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 350 cd/m²
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-S
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz UHD Upscaling
Obraz HDR
Obraz HDR10
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz MEMC
Obraz TRU Micro Dimming
Obraz TRU Resolution
Obraz TRU Flow
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje EPG
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Prime Video
  • Google Assistant
  • Netflix 4K
  • Youtube 4K
System dźwięku
  • Dolby Audio
  • Moc wyjściowa audio (RMS): 2 x 12 W
  • Rodzaj głośnika: Down Firing
  • Tryby dźwięku: smart, film, muzyka, wiadomości
  • DTS
  • Equalizer: 5 band
  • Onkyo
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 24 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Optical
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Standard VESA 400 x 200
Pobór mocy 85 W
Wysokość 836 mm
Wysokość z podstawą 876 mm
Szerokość 1453 mm
Głębokość 74 mm
Głębokość z podstawą 285 mm