Producenci
Toshiba Telewizor LED 65 cali 65UV2363DG
Opis
65UV2363DG
VIDAA
VIDAA dostarcza swoim użytkownikom najlepsze treści globalne i lokalne, zapewniając przy tym łatwość obsługi produktu.
4K Ultra HD
Żyj i oddychaj przygodą na ekranie telewizora Toshiba 4K UHD. Prezentując obraz tak klarowny i fascynujący jak samo życie, telewizor 4K UHD wyświetla cztery razy więcej szczegółów niż modele Full HD.
Dolby Audio
Doświadcz rodzaj dźwięku, jaki normalnie można usłyszeć tylko w kinie. Ciesz się autentycznie brzmiącymi dialogami i usłysz więcej z
akcji toczącej się na ekranie dzięki Dolby Audio.
USB Cloning
Czasami, obejrzenie czegoś raz nie wystarczy, jeśli chodzi o ulubione programy i filmy. Dzięki funkcji nagrywania na USB, można oglądać i nagrywać swoje najbardziej ulubione programy telewizyjne.
Disney+
Wszystko, co musisz wiedzieć o Disney+. Znajdziesz tu najwspanialsze historie Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych Wojen, National Geographic i Star. Odkryj jeszcze więcej powodów, dla których warto pokochać Disney+.
Netflix
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
PrimeVideo
Zaspokój apetyt na wysokiej jakości rozrywkę w domowym zaciszu. Ciesz się niezliczonymi filmami i serialami, a także nagradzanymi produkcjami Prime Originals.
YouTube
Zobacz, co obecnie ogląda świat - od najgorętszych teledysków po popularne gry, filmy, programy, wiadomości, naukę, fitenss i nie tylko.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 65UV2363DG |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-S |
| Smart TV | Tak |
| System TV | VIDAA |
| Obraz | UHD Upscaling |
| Obraz | HDR |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | Dolby Vision HDR |
| Obraz | TRU Micro Dimming |
| Obraz | TRU Resolution |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 24 W |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Pobór mocy | 85 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 836 mm |
| Wysokość z podstawą | 886 mm |
| Szerokość | 1453 mm |
| Głębokość | 83 mm |
| Głębokość z podstawą | 284 mm |
| Waga | 17.25 kg |
| Pozostałe parametry |
|