Toshiba Telewizor LED 65 cali 65UV2363DG
Dostępność: brak towaru
Opis
65UV2363DG
VIDAA
4K Ultra HD
Dolby Audio
akcji toczącej się na ekranie dzięki Dolby Audio.
USB Cloning
Disney+
Netflix
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
PrimeVideo
YouTube
Model
65UV2363DG
Panel D-LED
Przekątna ekranu 65"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 300 cd/m²
Smart TV Tak
System TV VIDAA
Obraz UHD Upscaling
Obraz HDR
Obraz HDR10
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz TRU Micro Dimming
Obraz TRU Resolution
DLNA Nie
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje EPG
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Prime Video
  • Amazon Alexa
  • Netflix 4K
  • YouTube 4K
System dźwięku
  • Dolby Audio
  • Rodzaj głośnika: Down Firing
  • Tryby dźwięku: Music, Movie, Speech, Classic, Flat, User
  • Equalizer: 5 band
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 24 W
Tryb hotelowy Tak
Telegazeta (pamięć)
Tak
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Standard VESA 400 x 200
Pobór mocy 85 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria pilota (AAA)
  • Skrócona instrukcja obsługi
Wysokość 836 mm
Wysokość z podstawą 886 mm
Szerokość 1453 mm
Głębokość 83 mm
Głębokość z podstawą 284 mm