Toshiba Telewizor LED 70 cali 70UA5D63DG
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
70UA5D63DG
Ok Google
TRU Picture Engine
4K HDR Ultra HD
TRU Flow
TRU Resolution
DTS Virtual:X
Dolby Atmos
Dolby Vision
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
70UA5D63DG
Panel D-LED
Przekątna ekranu 70"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 350 cd/m²
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz HDR
Obraz TRU Micro Dimming
Obraz UHD Upscaling
Obraz Wide Color Gamut
Obraz TRU Resolution
Obraz TRU Flow
Obraz HDR10
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz MEMC
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Wielojęzyczne menu OSD
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Chromecast
  • Prime Video
  • Google Assistant
  • Netflix 4K
  • Youtube 4K
System dźwięku
  • Dolby Audio
  • Rodzaj głośnika: skierowane w dół
  • Wewnętrzny subwoofer
  • Tryby dźwięku: Smart, Film, Muzyka, Wiadomości
  • Dolby Atmos
  • DTS: DTS Virtual:X + DTS HD
  • Equalizer: 5-zakresowy
  • Onkyo
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 24 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Optical
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 400 x 200
Pobór mocy 114 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot z mikrofonem
  • 2 x Bateria AAA
  • Skrócona instrukcja obsługi
Wysokość 881 mm
Wysokość z podstawą 913 mm
Szerokość 1575 mm
Głębokość 72 mm
Głębokość z podstawą 290 mm