Producenci
Toshiba Telewizor LED 70 cali 70UA5D63DG
Opis
70UA5D63DG
Ok Google
Użyj głosu, aby wyszukiwać programy, sterować telewizorem, planować dzień i nie tylko. Po prostu zapytaj Google.
TRU Picture Engine
Wyobraźnia się urzeczywistnia. Odkryj prawdziwą moc wyjątkowej jakości obrazu, ulepszonego kontrastu oraz bardziej harmonijnego i naturalnego ruchu na ekranie. Dzięki procesorowi TRU Picture Engine możesz cieszyć się żywymi obrazami, cokolwiek wyświetlasz - w tym telewizją na żywo i nagraniami w jakości Full HD i HD.
4K HDR Ultra HD
Wszystkie nasze telewizory 4K HDR, odznaczone logo 4K HDR Ultra HD, obsługują i wiernie wyświetlają treści w rozdzielczości 4K HDR w ich pełnej krasie.
TRU Flow
Funkcja TRU Flow tworzy dodatkową klatkę obrazu między istniejącymi, by zapewniać płynniejsze odtwarzanie dynamicznych scen. To tryb doskonały do oglądania wydarzeń sportowych i filmów.
TRU Resolution
Funkcja TRU Resolution automatycznie poprawia wyświetlanie treści o jakości niższej niż 4K, byś mógł się cieszyć ulubionymi filmami i serialami w jak najwyższej rozdzielczości.
DTS Virtual:X
Ułatwia rozszerzenie odsłuchu dźwięku przestrzennego, zapewniając przede wszystkim percepcję kanałów wysokich, bez konieczności używania dodatkowych głośników. DTS uzyskuje dźwięki otoczenia 3D natywnie bez procesu konwersji dźwięku z 2D na 3D.
Dolby Atmos
Telewizor z głośnikami stereo skierowanymi w dół i przetwarzaniem dźwięku Dolby Atmos zapewni zapierający dech w piersiach dźwięk o imponującej czystości, bogactwie, szczegółowości i głębi. Konsument może doświadczyć Dolby Atmos w kinie i uzyskać to samo doświadczenie Dolby Atmos w domu, jak żadne inne rozwiązanie dźwiękowe.
Dolby Vision
Dzięki naszym telewizorom Toshiba z systemem Dolby Vision znajdzieszsię w samym centrum akcji. Dolby Vision to preferowany przez filmowców na całym świecie format zapisu wideo HDR wykorzystujący metadane do odczytu i dokładnego przeliczania właściwego poziomu jasności dla każdej klatki obrazu TV.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 70UA5D63DG |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 70" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Android TV |
| Obraz | HDR |
| Obraz | TRU Micro Dimming |
| Obraz | UHD Upscaling |
| Obraz | Wide Color Gamut |
| Obraz | TRU Resolution |
| Obraz | TRU Flow |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | Dolby Vision HDR |
| Obraz | MEMC |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 24 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Optical |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Pobór mocy | 114 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 881 mm |
| Wysokość z podstawą | 913 mm |
| Szerokość | 1575 mm |
| Głębokość | 72 mm |
| Głębokość z podstawą | 290 mm |
| Waga | 24 kg |
| Pozostałe parametry |
|