Toshiba Telewizor QLED 43 cale 43QA5D63DG
Dostępność: brak towaru
Opis
43QA5D63DG
Telewizor stworzony dla TRU life
Rozmawiaj
Poczuj przejrzystość obrazu 4K UHD
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
43QA5D63DG
Panel QLED
Przekątna ekranu 43"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 5 000:1
Czas reakcji 9 ms
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz HDR10
Obraz HDR10+
Obraz Micro Dimming
Obraz Dolby Vision HDR
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje EPG
System dźwięku
  • Dolby Atmos
  • Onkyo
  • Subwoofer
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Procesor
Czterordzeniowy
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x Composite
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 51 W
Wysokość 560 mm
Wysokość z podstawą 600 mm
Szerokość 966 mm
Głębokość 69 mm
Głębokość z podstawą 216 mm