Producenci
Toshiba Telewizor QLED 43 cale 43QA5D63DG
Opis
43QA5D63DG
Telewizor stworzony dla TRU life
Technologia TRU Picture firmy Toshiba umożliwia płynne, bardziej szczegółowe oglądanie, skalowane do najwyższej rozdzielczości, niezależnie od zawartości. Cokolwiek zobaczysz, zadbamy o to, żeby wyglądało dobrze.
Rozmawiaj
Ułatw sobie życie, sterując telewizorem za pomocą głosu. Dzięki naszej ofercie zyskujesz elastyczność korzystania z Asystenta Google. Po prostu połącz się z ulubionym urządzeniem i rozpocznij eksplorację.
Poczuj przejrzystość obrazu 4K UHD
4K oznacza wyraźniejszy obraz. Więcej pikseli na ekranie, ostrzejsze obrazy z większą szczegółowością niż standardowe HD.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 43QA5D63DG |
| Panel | QLED |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Czas reakcji | 9 ms |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Android TV |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | HDR10+ |
| Obraz | Micro Dimming |
| Obraz | Dolby Vision HDR |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje | EPG |
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x Composite |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 51 W |
| Wysokość | 560 mm |
| Wysokość z podstawą | 600 mm |
| Szerokość | 966 mm |
| Głębokość | 69 mm |
| Głębokość z podstawą | 216 mm |
| Waga | 7.7 kg |
| Waga z podstawą | 7.9 kg |