Toshiba Telewizor QLED 43 cale 43QG5E63DG
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
43QG5E63DG
Google TV
TRU Picture Engine
4K HDR Ultra HD
QLED
Dolby Vision
Dolby Atmos
Hey Google
DTS Virtual:X
Model
43QG5E63DG
Panel QLED
Przekątna ekranu 43"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 330 cd/m²
Smart TV Tak
System TV Google TV
Obraz HDR
Obraz HDR10
Obraz TRU Micro Dimming
Obraz TRU Flow
Obraz UHD Upscaling
Obraz Wide Color Gamut
Obraz TRU Resolution
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz MEMC
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Wielojęzyczne menu OSD
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje EPG
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Chromecast
  • Prime Video
  • Google Assistant
  • Netflix 4K
  • Youtube 4K
System dźwięku
  • Dolby Audio
  • Rodzaj głośnika: skierowane w dół
  • Tryby dźwięku: Smart, Film, Muzyka, Wiadomości
  • Dolby Atmos
  • DTS: DTS Virtual:X + DTS HD
  • Equalizer: 5-zakresowy
  • Onkyo
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Optical
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 51 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot z mikrofonem
  • 2 x Bateria AAA
  • Skrócona instrukcja obsługi
Wysokość 560 mm
Wysokość z podstawą 600 mm
Szerokość 966 mm
Głębokość 69 mm
Głębokość z podstawą 216 mm