Toshiba Telewizor QLED 43 cale 43QV2363DG
Dostępność: brak towaru
Opis
43QV2363DG
VIDAA
QLED
Dolby Audio
TRU Resolution
Disney+
Netflix
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
PrimeVideo
YouTube
Model
43QV2363DG
Panel QLED
Przekątna ekranu 43"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 250 cd/m²
Smart TV Tak
System TV VIDAA
Obraz HDR
Obraz TRU Micro Dimming
Obraz HDR10
Obraz Wide Color Gamut
Obraz TRU Resolution
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz UHD Upscaling
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Tak
DLNA Nie
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Prime Video
  • Amazon Alexa
  • Netflix 4K
  • YouTube 4K
System dźwięku
  • Dolby Audio
  • Rodzaj głośnika: Down Firing
  • Tryby dźwięku: Music, Movie, Speech, Classic, Flat, User
  • DTS Virtual:X
  • Equalizer: 5 band
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 16 W
Tryb hotelowy Tak
Telegazeta (pamięć)
Tak
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 51 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria pilota (AAA)
  • Skrócona instrukcja obsługi
Wysokość 561 mm
Wysokość z podstawą 608 mm
Szerokość 965 mm
Głębokość 87 mm
Głębokość z podstawą 257 mm