Toshiba Telewizor QLED 50 cali 50QA5D63DG
Dostępność: brak towaru
Opis
50QA5D63DG
Telewizor stworzony dla TRU life
Rozmawiaj
Poczuj przejrzystość obrazu 4K UHD
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
50QA5D63DG
Panel QLED
Przekątna ekranu 50"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 5 000:1
Czas reakcji 8 ms
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-S2
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz HDR10
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz HDR10+
Obraz Micro Dimming
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne wyłączenie
System dźwięku
  • Dolby Atmos
  • Onkyo
  • Subwoofer
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Procesor
Czterordzeniowy
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x Composite
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 51 W
Wysokość 648 mm
Wysokość z podstawą 686 mm
Szerokość 1120 mm
Głębokość 69 mm
Głębokość z podstawą 216 mm