Toshiba Telewizor QLED 50 cali 50QV2463DG
Dostępność: brak towaru
Opis
50QV2463DG
Dolby Vision
VIDAA
Dolby Audio
DTS VIRTUAL X
QLED
Disney+
Netflix
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
YouTube
Model
50QV2463DG
Panel QLED
Przekątna ekranu 50"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 250 cd/m²
Smart TV Tak
System TV VIDAA
Obraz HDR
Obraz HDR10
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz TRU Resolution
Obraz UHD Upscaling
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Prime Video
  • Amazon Alexa
  • Netflix 4K
  • Youtube 4K
System dźwięku
  • Dolby Audio
  • Rodzaj głośnika: skierowane w dół
  • Tryby dźwięku: Music, Movie, Speech, Classic, Flat, User
  • DTS: DTS Virtual:X + DTS HD
  • Equalizer: 5 band
  • Onkyo
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Tak
Telegazeta (pamięć)
Tak
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Optical
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 54 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria pilota (AAA)
  • Skrócona instrukcja obsługi
Wysokość 648 mm
Wysokość z podstawą 712 mm
Szerokość 1120 mm
Głębokość 87 mm
Głębokość z podstawą 259 mm