Toshiba Telewizor QLED 55 cali 55QG5E63DG
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
55QG5E63DG
Google TV
TRU Picture Engine
4K HDR Ultra HD
QLED
Dolby Vision
Dolby Atmos
Hey Google
DTS Virtual:X
Model
55QG5E63DG
Panel QLED
Przekątna ekranu 55"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 350 cd/m²
Smart TV Tak
System TV Google TV
Obraz HDR10
Obraz UHD Upscaling
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz HDR
Obraz MEMC
Obraz TRU Flow
Obraz TRU Micro Dimming
Obraz Wide Color Gamut
Obraz TRU Resolution
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Wielojęzyczne menu OSD
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Chromecast
  • Prime Video
  • Google Assistant
  • Netflix 4K
  • Youtube 4K
System dźwięku
  • Dolby Audio
  • Rodzaj głośnika: skierowane w dół
  • Wewnętrzny subwoofer
  • Tryby dźwięku: Smart, Film, Muzyka, Wiadomości
  • Dolby Atmos
  • DTS: DTS Virtual:X + DTS HD
  • Equalizer: 5-zakresowy
  • Onkyo
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Nie
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Optical
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 64 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot z mikrofonem
  • 2 x Bateria AAA
  • Skrócona instrukcja obsługi
Wysokość 711 mm
Wysokość z podstawą 751 mm
Szerokość 1234 mm
Głębokość 69 mm
Głębokość z podstawą 245 mm