Toshiba Telewizor QLED 65 cali 65QG5E63DG
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
65QG5E63DG
Google TV
TRU Picture Engine
4K HDR Ultra HD
QLED
Dolby Vision
Dolby Atmos
Hey Google
DTS Virtual:X
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
65QG5E63DG
Panel QLED
Przekątna ekranu 65"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 350 cd/m²
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S
Tuner TV Analogowy
Smart TV Tak
System TV Google TV
Obraz TRU Flow
Obraz Wide Color Gamut
Obraz TRU Resolution
Obraz TRU Micro Dimming
Obraz HDR
Obraz HDR10
Obraz MEMC
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz UHD Upscaling
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Wielojęzyczne menu OSD
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje EPG
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Chromecast
  • Prime Video
  • Google Assistant
  • Netflix 4K
  • Youtube 4K
System dźwięku
  • Dolby Audio
  • Rodzaj głośnika: skierowane w dół
  • Wewnętrzny subwoofer
  • Tryby dźwięku: Smart, Film, Muzyka, Wiadomości
  • Dolby Atmos
  • DTS: DTS Virtual:X + DTS HD
  • Equalizer: 5-zakresowy
  • Onkyo
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 24 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x Optical
Standard VESA 400 x 200
Pobór mocy 85 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot z mikrofonem
  • 2 x Bateria AAA
  • Skrócona instrukcja obsługi
Wysokość 836 mm
Wysokość z podstawą 876 mm
Szerokość 1453 mm
Głębokość 74 mm
Głębokość z podstawą 285 mm