Toshiba Telewizor QLED 70 cali 70QG5E63DG
Dostępność: brak towaru
Opis
70QG5E63DG
Google TV
TRU Picture Engine
4K HDR Ultra HD
QLED
Dolby Vision
Dolby Atmos
Hey Google
DTS Virtual:X
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
70QG5E63DG
Panel QLED
Przekątna ekranu 70"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 350 cd/m²
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV Analogowy
Smart TV Tak
System TV Google TV
Obraz UHD Upscaling
Obraz HDR10
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz HDR
Obraz MEMC
Obraz Wide Color Gamut
Obraz TRU Resolution
Obraz TRU Flow
Obraz TRU Micro Dimming
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje Wielojęzyczne menu OSD
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Chromecast
  • Prime Video
  • Google Assistant
  • Netflix 4K
  • Youtube 4K
System dźwięku
  • Dolby Audio
  • Rodzaj głośnika: skierowane w dół
  • Wewnętrzny subwoofer
  • Tryby dźwięku: Smart, Film, Muzyka, Wiadomości
  • Dolby Atmos
  • DTS: DTS Virtual:X + DTS HD
  • Equalizer: 5-zakresowy
  • Onkyo
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 24 W
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Optical
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA 400 x 200
Pobór mocy 114 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot z mikrofonem
  • 2 x Bateria AAA
  • Skrócona instrukcja obsługi
Wysokość 881 mm
Wysokość z podstawą 920 mm
Szerokość 1575 mm
Głębokość 72 mm
Głębokość z podstawą 301 mm