Producenci
Totolink Adapter WiFi USB X6100UA
Opis
Adapter WiFi USB Totolink X6100UA
Totolink X6100UA to nowy adapter Wi-Fi USB zgodny z najnowszym standardem Wi-Fi 6 (IEEE802.11ax), oferujący prędkość Wi-Fi do 1201Mbps w paśmie 5GHz i 573.5Mbps w paśmie 2.4GHz. Z tym adapterem każda aplikacja będzie bardziej produktywna dzięki drastycznie zwiększonej prędkości Wi-Fi. Oba pasma 2,4 GHz i 5 GHz zostały zaktualizowane do najnowszej generacji - idealne do strumieniowania 4K, gier online i szybkiego pobierania.
Duża moc w kompaktowej obudowie
X6100UA wykorzystuje dwie anteny o dużym zysku zaimplementowane w jednej konstrukcji, co zwiększa szybkość i zasięg transmisji danych. Dzięki Totolink X6100UA zapomnisz o konieczności przebywania w pobliżu routera, teraz Twoje połączenie jest szybkie i stabilne w każdym pomieszczeniu w Twoim domu.
Zwiększona wydajność i użyteczność sieci
Technologia MU-MIMO zastosowana w routerze Totolink X6100UA tworzy dwa równoległe strumienie danych, zwiększając przepustowość i poprawiając wydajność sieci we współpracy z routerem MU-MIMO. A dzięki dookólnej antenie, którą można łatwo regulować we wszystkich pozycjach, Totolink X6100UA zapewnia wygodę nawet w ciasnych pomieszczeniach.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA3 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry |
Szybkość transmisji danych:
|