Producenci
Totolink Router LTE LR350
Opis
Bezprzewodowy router 4G LTE oraz Wi-Fi 300Mb/s
Totolink LR350 to bezprzewodowy router 4G LTE 300 Mb/s, który jest zgodny z zaawansowanymi standardami 802.11n i oferuje prędkość Wi-Fi do 300 Mb/s. Router zapewnia wygodny dostęp do sieci 4G, jednocześnie udostępniając sieć 4G LTE wielu urządzeniom Wi-Fi, aby wszystkie urządzenia Wi-Fi uzyskały dostęp do sieci gdziekolwiek jesteś.
Superszybka prędkość 4G LTE i Wi-Fi 2,4 GHz
Dzięki technologii LTE LR350 osiąga prędkość pobierania do 150 Mb/s i prędkość wysyłania do 50 Mb/s. Obsługuje udostępnianie Internetu z szybkością do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
Plug and Play
Po prostu włóż kartę SIM, podłącz zasilanie i zacznij korzystać z sieci 4G LTE. Możesz także wykorzystać router Totolink LR350 w tradycyjny sposób, podłączając go do sieci za pomocą kabla RJ45.
4 zewnętrzne anteny o wysokim zysku - silniejszy sygnał WiFi
Totolink LR350 jest wyposażony nie tylko w dwie anteny WiFi, ale także w dwie zewnętrzne anteny 4G. Sygnał 4G jest silniejszy i bardziej stabilny. Filmy wideo nie będą się zacinać, a transmisje na żywo w plenerze będą płynniejsze. Możesz cieszyć się wysokiej jakości siecią 4G zawsze i wszędzie.
Niskie zużycie energii, elastyczny tryb zasilania
Dzięki konstrukcji o bardzo niskim zużyciu energii router 4G Totolink LR350 można podłączyć do portu USB powerbanku za pomocą dostarczonego wraz z nim wysokiej jakości kabla zasilającego USB-DC, dzięki czemu można nadal surfować po Internecie. Utrzymuj sieć 4G stabilną i online przez cały czas.
Dane techniczne
| Model | LR350 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA/WPA2 mieszane |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty we/wy | 2 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | Standard |
| Karta SIM | Micro |
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie | 9 V prądu stałego / 0,8 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 143 x 95 x 37,25 mm (bez anten) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry |
Czułość odbioru:
|