Producenci
Totolink Router LTE NR1800X
Opis
Stabilne WiFi dzięki 5G
Niewielkich rozmiarów router jest nie tylko designerski, ale dzięki technologii 5G jest w stanie dziesięciokrotnie szybciej zaoferować Ci świat Internetu w Twoim domu. Najnowsze technologie z każdym krokiem przybliżają Cię do ultraszybkiego Internetu.
Technologia NR w 5G
Dzięki systemowi Snapdragon używanego w telefonach komórkowych, który został zainstalowany w routerze NR1800X jesteś w stanie stabilnie i z zawrotną prędkością łączyć się z siecią oraz obsługiwać pasmo 4G LTE.
Testy producenta
Totolink zdecydował się porównać WiFi 6, które zapewnia router NR1800X z jego poprzednikiem WiFi 5. Pod katem przepustowości szóstka swobodnie oferowała przepustowość na poziomie 1774 Mbps łącznie z dwóch pasm(2,4 i 5 GHz). Również w przypadku WiFi 6 jesteś w stanie połączyć z routerem zdecydowanie więcej laptopów. W przypadku modelu NR1800X nawet do 128 urządzeń.
Anteny zewnętrzne urządzenia
Cztery zewnętrzne anteny znajdujące się przy routerze zdecydowanie wzmacniają sygnał, a do tego nie zajmują wiele miejsca. Nie musisz martwić się o zakłócenia czy przestój w pobieraniu plików.
Router na kartę
Pod spodem urządzenia znajduje się wejście na kartę SIM, NANO czy Micro co sprawdza się dobrze, jeśli masz Internet na kartę lub abonament.
Porty Ethernet
W urządzeniu umieszczone zostały 3 porty gigabitowe WAN/LAN, więc bez problemu możesz cieszyć się niezwykle szybkim Internetem zarówno przez WiFi jak i poprzez połączenie kablem. Ten mały router ma ogromne możliwości udostępniania Internetu do aż 128 urządzeń. To naprawdę duże osiągnięcie tego niewielkiego urządzenia.
Dane techniczne
| Model | NR1800X |
| Typ | 5G |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Karta SIM | Micro |
| Karta SIM | Nano |
| Karta SIM | Standard |
| Zasilanie | 12V DC/2A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 110 x 110 x 225 mm (bez anten) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry |
|