Producenci
Totolink Router WiFi 5 dual band 4G LTE 4xRJ45
Opis
Router 4G LTE Cat6 z WiFi AC1200 od Totolink
Totolink LR1200GB to bezprzewodowy dwupasmowy router 4G LTE, który jest zgodny z najbardziej zaawansowanymi standardami 802.11ac i oferuje prędkość WiFi do 1200Mbps. Miej wygodny dostęp do sieci 4G, jednocześnie udostępniając swoją sieć 4G LTE wielu urządzeniom Wi-Fi. Wszystkie Twoje urządzenia Wi-Fi natychmiast wejdą w erę 4G z łącznością WiFi.
Superszybka prędkość 4G+ LTE i jednoczesne dwupasmowe WI-FI
Obsługuje 4G+ Cat6, z technologią Carrier Aggregation, prędkość pobierania do 300Mbps i prędkość wysyłania do 50Mbps. Dzięki routerowi Totolink film wideo obejrzysz bez zacinania, transmisja na żywo na zewnątrz będzie płynniejsza, a Ty możesz cieszyć się wysokiej jakości siecią 4G w swoim domu.
Konstrukcja zapewniająca maksymalny zasięg sieci
Zaawansowane anteny LTE zapewniają wydajne i stabilne połączenia z każdym urządzeniem. Wzmacniacz mocy i wzmacniacz o niskim poziomie szumów zwiększają możliwości wysyłania i odbierania, tworząc sieć Wi-Fi o szerokim zasięgu w Twoim domu.
Podłącz się bezprzewodowo bądź przewodowo
Uzyskaj dostęp do Internetu w prosty sposób. Włóż kartę SIM do routera Totolink i połącz się z Internetem bezprzewodowo bądź użyj kabla RJ45 i podłącz się do Internetu przez połączenie kablowe.
W pełni gigabitowe porty WAN i LAN
Wyposażony w pełne porty gigabitowe, LR1200B oferuje większe możliwości strumieniowania danych poprzez połączenie kablowe, Wykorzystuje w pełni przepustowość Internetu i jest kompatybilny z kartami sieciowymi 100M/1000M. Podłącz swoje komputery, inteligentne telewizory i konsole do gier, aby uzyskać szybkie i niezawodne połączenie.
4 anteny o wysokim zysku
Totolink LR1200GB jest wyposażony nie tylko w dwie anteny Wi-Fi, ale także dwie zewnętrzne anteny 4G. Sygnał 4G jest silniejszy i bardziej stabilny.
Dane techniczne
| Model | LR1200GB |
| Typ | xDSL |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
Pojemność urządzenia:
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta SIM | Standard |
| Karta SIM | Micro |
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie | 12 V DC / 1 A |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 195,5 x 126,9 x 28,6 mm |
| Pozostałe parametry |
Wskaźniki LED:
Szybkość transmisji danych:
EIRP:
Czułość odbioru: 2.4G:
5G:
|