Producenci
Totolink Router WiFi A6000R
Opis
Router Wi-Fi Totolink A6000R
Router Wi-Fi Totolink A6000R zapewnia przepustowość 1733 Mb/s na częstotliwości 5 GHz i 300 Mb/s na częstotliwości 2,4 GHz, co łącznie daje przepustowość do 2033 Mb/s, optymalizując procesy wymagające dużej przepustowości, takie jak oglądanie filmów HD, słuchanie muzyki i granie w gry online. Technologia MU-MIMO oraz Beamforming+ zapewniają stabilne bezprzewodowe połączenie z Internetem dla wielu użytkowników jednocześnie. Urządzenie to świetnie nadaje się do zastosowania w dużych domach i willach.
Rozszerzone możliwości portów Ethernet
Dzięki nowo zaprojektowanym i opracowanym adaptacyjnym portom WAN/LAN, możliwe jest teraz dostarczanie Internetu na każdym porcie oraz podłączenie najszybszych i najczęściej używanych urządzeń na portach Gigabit Ethernet.
Bezprzewodowa sieć Wi-Fi w każdym zakątku
Urządzenie Totolink A6000R jest wyposażone w sześć zewnętrznych anten dookólnych, co pozwala uzyskać doskonały sygnał Wi-Fi i korzystać z maksymalnych prędkości przesyłu danych. Dzięki antenom 5GHz i zysku 5dBi możesz uzyskać prędkość przesyłu danych do 1733MB/s podczas oglądania filmów w jakości 4K i grania online.
Główne cechy:
- Zgodność z IEEE 802.11ac Wave2
- Technologia MU-MIMO, umożliwiająca jednoczesną komunikację z wieloma klientami
- 1733 Mb/s na 5 GHz i 300 Mb/s na 2,4 GHz, dla łącznej przepustowości 2033 Mb/s
- Funkcja Multi-SSID, umożliwiająca użytkownikom tworzenie wielu sieci Wi-Fi
- Łatwa konfiguracja podstawowa z inteligentnym interfejsem użytkownika i projektem aplikacji mobilnej
Dane techniczne
| Model | A6000R |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | 64/128-bit WEP, WPA i WPA2 Firewall:
Kontrola rodzicielska:
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Tryb pracy:
Dom:
Sieć:
Typ sieci WAN:
Sieć bezprzewodowa:
QoS:
Mapowanie NAT:
System:
|
| Zasilanie | DC 12V/ 1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 230 x 147 x 41 mm (bez anten) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry | Przycisk RST/WPS
Wskaźnik LED:
Szybkość transmisji danych:
EIRP:
Czułość odbioru: 2.4G:
5G:
|