Producenci
Totolink Router WiFi A702R
Opis
Router WiFi Totolink A702R V4 AC1200, Dual Band, MIMO, 5x RJ45 100Mb/s
Dwupasmowy Internet dostępny dzięki routerowi A702R, to jeszcze większa wygoda i szybszy przesył danych. 1167 Mbps przepustowości i standard 802.11ac, to istna droga do najwyższej efektywności, jeśli pracujesz w domu.
Połączenie ze wszystkimi jednym przyciskiem
Dzięki jednemu kliknięciu jesteś w stanie połączyć się bezprzewodowo z każdym urządzeniem bez konieczności wpisywania skomplikowanych loginów i haseł za każdym razem. Przycisk WPS to oszczędność czasu i zachodu.
Wydziel strefę dla gości
Dzięki Multi SSID możesz stworzyć strefę dla gości, zapewniając sobie stabilną i płynną przepustowość niezależnie od ilości innych użytkowników.
Nie przegap ulubionego programu
Już nie przegapisz żadnego z odcinków swoich ulubionych programów ani nie będziesz musiał czekać na załadowanie serii. Będziesz w stanie cieszyć się płynnym Internetem i telewizją w tym samym czasie - IPTV.
Bezpieczeństwo przede wszystkim
Dzięki zabezpieczeniom WPA, WEP, WPA2 i WPA/WPA2 (TKIP+AES) wypływ Twoich wrażliwych danych czy nieautoryzowany dostęp do sieci nie będzie mieć miejsca. Ponadto dzięki QoS będziesz mieć kontrolę przepustowości poprzez IP/MAC.
Kontrola rodzicielska
Dzięki tej funkcji masz pełną swobodę zablokowania szkodliwych dla Twojego dziecka witryn url. Możesz także ustawić czas, jaki Twoja pociecha spędza w Internecie, co z pewnością wpłynie na korzyść.
Dane techniczne
| Model | A702R V4 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100 Mbit/s |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 10 dBi |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA-PSK, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Funkcje:
|
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry |
|