Producenci
Totolink Router WiFi LTE LR1200
Opis
TOTOLINK LR1200 | Najbardziej funkcjonalny router wifi 12v z obsługą połączenia 4G
Router wifi 12v Totolink LR1200 to świetna opcja dla tych, którzy potrzebują najbardziej funkcjonalnego routera, nawet tam, gdzie nie ma dostawcy Internetu. Zintegrowany modem 4G w routerze pozwoli Ci pracować i przesyłać dane tam, gdzie nie ma lokalnego dostawcy Internetu. LR1200 to bezprzewodowy, dwuzakresowy router 4G LTE, który jest zgodny z najbardziej zaawansowanymi standardami 802. 11ac i oferuje Prędkość WiFi do 1200Mbps.Router wifi 12v oferuje wygodny dostęp do sieci 4G, przy jednoczesnym udostępnianiu sieci 4G LTE wielu urządzeniom, dzięki czemu wszystkie urządzenia Wi-Fi natychmiast wchodzą w erę 4G i cieszą się ekskluzywną siecią Wi-Fi 4G.
TOTOLINK LR1200, czyli elastyczność połączenia i użytkowania
Router wifi 12v od Tolotlinka obsługuje połączenia przez 4G. Router Totolink LR1200 ma również interfejs WAN, aby w pełni zaspokoić różne rodzaje połączeń, w tym kable, światłowody i modemy DSL. LR1200 ma elastyczne ustawienia sieciowe: możesz korzystać z Internetu 4G dla sieci Wi-Fi, a korzystając z Internetu przez RJ45, możesz używać go przez sieć przewodową.
Doskonała konstrukcja i maksymalny zasięg sieci | Router wifi 12v Totolink LR1200
Zaawansowane anteny LTE Totolink zapewniają wydajne i sprawne połączenia z każdym urządzeniem. Wzmacniacz mocy w routerze Totolink LR1200 zwiększa możliwości wysyłania i odbierania, tworząc szeroką sieć Wi-Fi w domu.
Cechy routera Totolink LR1200:
- Zgodny ze standardami IEEE 802.11ac/a/b/g/n
- Wygodny dostęp do sieci 4G, udostępniaj swoją sieć 4G LTE wielu urządzeniom Wi-Fi i osiągaj prędkość pobierania do 150 Mb/s i prędkość wysyłania do 50 Mb/s
- Tworzy jednoczesną dwuzakresową sieć Wi-Fi, z maksymalną prędkością do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz
- Mocne, zintegrowane anteny zapewniają stabilne połączenia bezprzewodowe i lepszy zasięg
- Obsługuje sieci typu TDD-LTE, FDD-LTE, TD-SCDMA, WCDMA, CDMA2000,1xEV-DO, GSM, GPRS, EDGE
- Nie wymaga konfiguracji, wystarczy włożyć kartę SIM i włączyć ją, aby cieszyć się szybkim połączeniem bezprzewodowym
- Zapewnia szyfrowanie 64/128-bitowe WEP, WPA, WPA2 i WPA / WPA2
- Obsługuje IP, MAC, filtrowanie adresów URL, przekierowanie portów i DMZ
- Obsługuje wysoki standard ochrony 8KV / 15KV ESD
Dane techniczne
| Model | LR1200 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100 Mbit/s |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | 64/128-bit WEP, WPA i WPA2 |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Tryby pracy:
Tryby WAN:
Funkcje bezprzewodowe:
Firewall:
Zarządzanie:
Pojemność urządzenia:
|
| Zasilanie | 12V DC/ 1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 120 x 180 x 256 mm |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry | Chip LTE (PCIe, opcjonalny, konfigurowalny) Quectel EC24-EXGA
Przyciski:
Kontrolki LED:
Prędkośc transmisji danych:
EIRP:
Czułość: 2.4G:
5G:
|