Producenci
Totolink Router WiFi N300RH
Opis
TOTOLINK N300RH 300 Mbps - bezprzewodowy router 11dbi o wysokiej mocy
Totolink N300RH to bezprzewodowy router 11dbi o zwiększonym zasięgu, zgodny ze standardem 802.11n. N300RH dostarczać bezprzewodową transmisję danych do 300 Mbps. Ten router 11dbi wyposażony jest w dwie odkręcane anteny o wysokim zysku. Pasywne zasilanie PoE w N300RH umożliwia również bardziej elastyczne rozmieszczenie urządzenia. Jest to idealne rozwiązanie do użytku w domu (możliwa również funcja kontroli rodzicielskiej wifi) lub w małym biurze.
Duży zasięg sieci bezprzewodowej
Router Totolink N300RH gwarantuje duży zasięg sieci bezprzewodowej. Router posiada dwie anteny o zysku 11 dBi oraz wysokiej wydajności znacznie zwiększają stabilność sygnału i rozszerzają zasięg sieci bezprzewodowej.
Kontrola rodzicielska oraz IPTV | Totolink N300RH
Harmonogram Wi-Fi pomaga rodzicom ustawić dostępność do Internetu w określonych godzinach. Skutecznie zapobiega to używaniu Internetu przez dzieci o nieodpowiedniej porze. Omawiany model posiada także funkcję IPTV. Możesz korzystać jednocześnie z IPTV oraz szybkiego dostępu bezprzewodowego do Internetu.
Dane techniczne
| Model | N300RH |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100 Mbit/s |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 11 dBi |
| Bezpieczeństwo | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES) |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Tryby pracy:
Sieć:
Typy WAN:
Funkcje sieci bezprzewodowej:
Harmonogram:
Firewall:
Zarządzanie:
|
| Zasilanie | 12V DC/1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 180 x 106 x 24.5 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry | Pasywne PoE: Port WAN oraz port LAN obok portu WAN Przyciski: RST/WPS
Kontrolki LED:
Częstotliwość pracy:
Prędkość transmisji danych:
EIRP:
Czułość:
|