Producenci
Totolink Router WiFi T10
Opis
Router Totolink T10 Mesh WiFi - wydajna sieć za małe pieniądze
Router Totolink T10 Mesh WiFi to doskonałe urządzenie, dzięki któremu stworzysz wydajną sieć domową o szerokim zasięgu sygnału i w dobrej cenie. Dzięki routerowi T10 łatwo zbudujesz sieć przewodową i bezprzewodową w średniej wielkości domu. Łatwa instalacja, konfiguracja i szybkość działania sprawia, że raz naciskasz przycisk WPS - i od tej chwili każdy może korzystać z ulubionych multimediów na terenie całego domu. Totolink T10 pracuje na dwóch pasmach częstotliwości (2,4 i 5 GHz), jest zgodny z najnowszym standardem IEEE 802.11ac. Pozwala na przepustowość łącza do 1200 Mbps. Router Totolink T10 charakteryzuje się intrygującym designem, przypominając swym wyglądem elegancką torebkę lub szkatułkę. Sieć Mesh WiFi staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem pomagającym tworzyć domową sieć, więc ten model routera przyda się na pewno w każdym domu.
- Zapewnia 64/128-bitowe zabezpieczenia WEP, WPA, WPA2 i WPA/WPA2 (TKIP+AES).
- Łatwo i szybko łączy się z bezpieczną siecią za pomocą WPS.
- QoS: Kontrola przepustowości na podstawie adresu IP.
- Klasyczny czarno-biały design o kompaktowych rozmiarach.
Dane techniczne
| Model | T10 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | 64/128-bit WEP, WPA, WPA2 i WPA-Mixed |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
Tryb pracy:
|
| Zasilanie | 12V DC/1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Złoty |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry | Wskaźnik LED: Status
Przyciski:
Szybkość transmisji danych:
EIRP:
Czułość odbioru: 2,4G:
5G:
|