Producenci
Totolink Wzmacniacz sygnału WiFi EX1200T
Opis
Cechy dwuzakresowego wzmacniacza Wi-Fi EX1200T AC1200 marki TotoLink:
- Zgodność ze standardami IEEE 802.11a/b/g/n/ac
- Dwuzakresowe Wi-Fi
- Maksymalna prędkość transmisji do 1167 Mb/s (5G: 867 Mb s, 2.4G: 300 Mb/s)
- 2 zewnętrzne anteny 5 dBi zapewniające szeroki zasięg
- Obsługa szybkiej i łatwej konfiguracji za pomocą smartfona
- Szybkie przedłużania fali za pomocą przycisku WPS
- Inteligentne diody LED wizualizacja stanu połączenia
- 2 tryby pracy tryb AP i tryb repeater
- Kompaktowe rozmiary oszczędność miejsca
Bezprzewodowa prędkość, podwójna częstotliwość
Wzmacniacz zasięgu EX1200T jest kompatybilny ze standardem bezprzewodowym 802.11ac, co umożliwia transmisję sygnału z prędkością 1167 Mb/s (AC1200) na obu pasmach w tym samym czasie.
Optymalne miejsce instalacji
System diod LED we wzmacniaczu EX1200T informuje o sile sygnału odbieranego ze źródła, co pamaga użytkownikom wybrać optymalne miejsce instalacji. Uchwyt jest kompatybilny ze wszystkimi gniazdkami, a kompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że zajmuje ono bardzo mało miejsca.
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Zasilanie | Wejście 100 V ~ 240 V AC |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry | Węzeł:
Kontrolki LED:
Prędkość:
EIRP:
|