Producenci
Totolink Wzmacniacz sygnału WiFi EX200
Opis
TOTOLINK EX200 300 Mbps - bezprzewodowy wzmacniacz sygnału, repeater
Totolink EX200 to bezprzewodowy repeater działający w częstotliwości 2.4 GHz. Niezbędny dla każdego, kto potrzebuje sieci bezprzewodowej tam, gdzie sygnał jest za słaby. Dwie anteny o wysokiej wydajności oferują przepustowość do 300 Mbps. Aby sieć bezprzewodowa była dostępna w miejscach, w których zasięg domowego routera jest ograniczony, tam wzmacniacz sygnału EX200 jest rozwiązaniem idealnym.
Stabilny sygnał i zwiększony zasięg Wi-Fi w Totolinku EX200
Dzięki dwóm wysokowydajnym antenom, repeater Totolink EX200 zapewnia prędkość Wi-Fi do 300 Mbps, zwiększając zasięg Wi-Fi.
Jedno kliknięcie - bezpieczne rozszerzenie sygnału dzięki wzmacniaczowi sygnału WiFi Totolink EX200
Wystarczy, że naciśniesz przycisk WPS, zarówno na EX200, jak i na routerze bezprzewodowym, by mieć ustanowioną, zabezpieczoną domową sieć Wi-Fi, aby rozszerzyć zasięg istniejącej sieci WLAN.
Wi-Fi w każdym zakątku Twojego domu oraz interfejs użytkownika smartfona
Totolink EX200 może rozszerzyć sieć bezprzewodową, obejmując każdy zakątek Twojego domu i zapewniając niezawodne połączenie z Internetem urządzeń mobilnych i komputerów PC. Co więcej, repeater Totolink EX200 oferuje przyjazny interfejs dla wszystkich rodzajów smartfonów. Jeszcze nigdy obsługa nie była tak łatwa i szybka, wystarczą trzy kroki do rozszerzenia Wi-Fi.
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 4 dBi |
| Bezpieczeństwo | 64/128-bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES) |
| Zasilanie | 5V /1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry |
Przyciski:
Kontrolki LED:
Czułość:
|