Producenci
Tracer Głoniki 2+0 Quanto Black USB
Opis
Głośniki TRACER QUANTO to przedstawiciel serii produktów przeznaczonych dla użytkowników poszukujących prostych i funkcjonalnych rozwiązań. QUANTO to model o atrakcyjnym wzornictwie i niewielkich wymiarach, który będzie pasował nawet do małego biurka. Dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania wbudowanego wyjścia słuchawkowego.
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników | 5W |
| Pasmo przenoszenia | 25 Hz - 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 150 x 65 x 170mm |
| Waga | 270 g |