Producenci
Tracer Głośniki 2+0 TRACER ORLANDO USB
Opis
Zestaw 2.0 Tracer Orlando to dwa 2,5 watowe głośniki w eleganckich, drewnianych obudowach. Specjalna konstrukcja zapewnia ograniczenie zakłóceń magnetycznych.
Głośniki Orlando, zasilane przez złącze USB, sa idealnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy z głośników wbudowanych w Twojego notebooka płyną niewystarczająco intensywne dźwięki. Kontroler głośności modelu Orlando umieszczony został na kablu. Moc zestawu 5W(2*2,5W).
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Drewnopodobny |
| Pozostałe parametry | - Instrukcja obsługi w języku polskim: tak |