Producenci
Tracer Głośniki 2.0 Loop RGB USB
Opis
Głośniki 2.0 TRACER Loop wyróżniają się przede wszystkim nowoczesnym designem. Dzięki zastosowaniu tęczowego podświetlenia RGB nie można przejść obok nich obojętnie. Odtwarzaj ulubioną muzykę, graj w gry, oglądaj filmy. Korzystaj z wyjątkowego podświetlenia LED.
- Tęczowe podświetlenie
- Działa z każdym urządzeniem wyposażonym w wejście 3,5 mm
- Duży, wygodny podświetlony potencjometr głośności umieszczony z przodu, zintegrowany włącznik
- Solidna metalowa siatka dla dodatkowej ochrony na frontowej części satelit
- Zasilanie USB
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |