Producenci
Tracer Głośniki 2.0 Mark USB Bluetooth
Opis
Głośniki 2.0 TRACER Mark USB BLUETOOTH to zaawansowany zestaw dedykowany specjalnie dla osób poszukujących jakości i mocy. Gotowy do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth, zarówno tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, czy laptopów. Teraz można swobodnie słuchać ulubionej muzyki, bez trudności z plątaniną zbędnych kabli. Duże rozmiary głośnika pozwalają cieszyć się czystym brzmieniem z mocnym i głębokim basem.
- Działa z każdym urządzeniem wyposażonym w wejście 3,5 mm lub moduł Bluetooth
- 12 Watt RMS
- Podświetlany włącznik modułu Bluetooth umieszczony z przodu
- Wygodny potencjometr głośności umieszczony z przodu
- Solidna metalowa siatka dla dodatkowej ochrony na frontowej części satelit
- Wyjście słuchawkowe umieszczone na frontowej części satelity
- Zasilanie USB
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm combo minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |