Producenci
Tracer Podstawka chłodząca Gamezone Turbo 17 cali
Opis
Podstawka chłodzaca Tracer Gamezone Turbo 17"
Stacja chłodząca Turbo to produkt wysokiej jakości przeznaczony dla fanów połączenia dobrego designu, wysokiej ergonomii użytkowania i jakości wykonania. System regulacji pozwala ustawić stację pod jednym z 3 wybranych kątów. Podniesienie kąta stacji umożliwia ustawienie monitora notebooka na wysokości wzroku użytkownika. Dzięki temu, przy użyciu zewnętrznej klawiatury i myszy, użytkownik będzie miał taki sam komfort pracy jak użytkownik komputera stacjonarnego.
Za chłodzenie odpowiadają cztery wydajne i bardzo ciche - 140mm wentylatory obracające się nawet do 1000obr/min. Wygląd stacja zawdzięcza wysokiej jakości tworzywu i delikatnemu niebieskiemu podświetleniu LED wentylatorów. Stacja spokojnie pomieści nawet duże notebooki o przekątnej ekranu 17 cali. Laptop zabezpieczony jest przed zsuwaniem się ze stacji szeroką blokadą.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 14 cm |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1000 obr./min |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Głośność | 17 dB |
| Hub USB | 1 port |
| Funkcje specjalne | 3 stopnie podniesienia |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 420 x 300 x 25 mm |
| Waga | 850 g |
| Unboxing |