Producenci
Tracer Podstawka chłodząca Icestorm 17cali
Opis
Podstawka chłodząca Icestorm 17cali
Podstawka chłodząca TRACER Icestorm 17" to urządzenie stworzone z myślą o wszystkich użytkownikach notebooków. Wbudowany duży, cichy wentylator (125mm) podświetlony na niebiesko. Osobny przycisk do włączania i wyłączania. Pasuje do każdego rozmiaru komputera od 12" do 17". Wszystko to zasilane przez odpinany kabel USB - nie wymaga dodatkowego zasilacza zewnętrznego. Lekka i wytrzymała konstrukcja z tworzywa sztucznego z metalową kratką jest bardzo odporna na upadki i łatwa w transporcie wraz z laptopem. Dodatkowe składane nóżki do ustawiania laptopa na poziom wyżej zapewnia lepszą postawę ciała w czasie pracy.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 12.5 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1000 obr./min |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 15 dB |
| Hub USB | 2 porty |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 370 x 265 x 55 mm |