Producenci
Tracer Podstawka/Stacja chłodząca Snowman
Opis
Podstawka Tracer Snowman to wyjątkowa stacja chłodząca pozwalająca na 5 stopniową regulację kąta nachylenia. Dzięki temu, można ustawić laptop w najbardziej ergonomicznej pozycji. Zsuwaniu się laptopa zapobiegają dwie blokady. Warto wypróbować podstawkę Snowman z dodatkową klawiaturą. Odpowiednie chłodzenie w tym modelu zapewniają dwa wysokowydajne wentylatory o średnicy 14 cm każdy. Podstawka wykonana jest z eleganckiego plastiku, a bezpośrednio z laptopem ma styk jedynie metalowy grill pozwalający na swobodny przepływ chłodzącego powietrza.
Dane techniczne
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 14 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 900 obr./min |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 17 dB |
| Hub USB | 2 porty |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 530 g |