Producenci
Tracer Zestaw klawiatura i myszka SET RF Nano USB
Opis
Zestaw klawiatura i myszka SET RF Nano USB
Bezprzewodowy zestaw Tracer Set RF Nano to pełnowymiarowa klawiatura i mysz o nienachalnym designie, smukłych liniach i niewielkich rozmiarach. Z tym zestawem odświeżysz swoje miejsce pracy, zapewniając sobie maksymalną wydajność i pozbędziesz się ograniczeń, jakie wiążą się ze zbędnym okablowaniem. Postaw na ergonomiczne rozwiązanie, które sprawi, że nawet wielogodzinna praca przy komputerze nie będzie męcząca.
Wygodna i cicha praca
Niski skok przycisków pozwala na wygodne użytkowanie nawet przez kilka godzin. Membranowe przełącznik sprawiają, że klawiatura pracuje cicho i miękko. Dzięki temu nawet szybkie i intensywne stukanie w klawisze nie rozprasza ani Ciebie, ani osób siedzących obok. Dodatkowo klawiatura wyposażona jest w 4 przyciski multimedialne.
Uniwersalne profilowanie
Symetryczne profilowanie myszy sprawia, że będzie ona idealna zarówno dla lewo i praworęcznych użytkowników. Ergonomiczna konstrukcja myszy Tracer to gwarancja odpowiedniego podparcia dla dłoni oraz odciążenie nadgarstka podczas korzystania z urządzenia. Dokładność i precyzję zapewnia sensor optyczny pracujący w maksymalnej rozdzielczości 1000 DPI.
Estetyczny minimalizm
Wysokiej jakości wykonanie oraz elegancka obudowa sprawia, że zestaw bezprzewodowy Tracer będzie idealnym dopełnieniem każdego mieszkania, a w biurze będzie prezentował się bardzo profesjonalnie.
Wygodne połączenie
Bezproblemowa łączność z komputerem lub laptopem za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia w technologii Wireless 2.4 Ghz. Podłączenie zestawu jest niezwykle proste wystarczy wpiąć niewielki nano odbiornik do gniazda USB w komputerze lub laptopie i już można cieszyć się szybkim i niezawodnym działaniem. Klawiatura i mysz Tracer mogą być oddalone nawet o 10 metrów od nano odbiornika, odkryj swobodę, jaką daje użytkowanie zestawu bezprzewodowego.
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Model | SET RF Nano USB |
| Model | SET RF Nano USB |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Zasięg | 10 m |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |