Producenci
Trust Adapter Bluetooth 4.0
Opis
Niewielki adapter USB modułu Bluetooth 4.0 umożliwiający bezprzewodowe podłączenie urządzenia typu smartphone do laptopa
- Najnowsza technologia niskiego poboru energii oraz 15 m zasięgu bezprzewodowego*
- Niewielki rozmiar; podłącz i już nie odłączaj
- Współpracuje również ze starszymi wersjami technologii Bluetooth
* współpracuje z urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth 4.0 Low Energy Mode
Dane techniczne
| Bluetooth | 1.0 |
| Bluetooth | 2.1 +EDR |
| Bluetooth | 3.0 +HS |
| Bluetooth | 2.0 |
| Bluetooth | 1.1 |
| Bluetooth | 1.2 |
| Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth | 3.1 +HS |
| Bluetooth | 3.0 +EDR |
| Bluetooth | 2.0 +EDR |
| Interfejs | USB |
| Zasięg | Klasa 1. - 100m |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 8x15x20mm |
| Waga | 17 g |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 175x95x17 mm |