Producenci
Trust Adapter Multi-port 6-IN-1
Opis
Ta aluminiowa wieloportowa przejściówka umożliwia dodanie do laptopa sześciu nowych portów: HDMI, sieci, 2x USB-C i 2x USB. Wielozadaniowość nigdy nie była tak prosta!
Wiemy, że zasługujesz na najlepsze. Z HDMI 4K@60Hz, do 5 Gb/s na dwóch portach USB 3.0, 100 W na porcie ładowania USB-C i Gigabit Ethernet; Dalyx daje ci to, czego potrzebujesz.
Dane techniczne
| Liczba portów | 6 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Porty | 2 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 2 x USB Type C Żeńska |
| Porty | 1 x RJ-45 Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type C Męska |
| Porty | 1 x HDMI Typ A Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Kolor | Aluminiowy |
| Wymiary | 100 x 41 x 14 mm |
| Waga | 56 g |
| Pozostałe parametry | Długość przewodu: 20 cm |