Producenci
Trust Arys Zestaw głośników 2.0
Opis
Wysokiej klasy zestaw głośników o bogatym brzmieniu i głębokich niskich tonach. Współpracują z komputerem i laptopem
- Moc szczytowa 28W (moc RMS: 14W)
- Duże, podświetlone i łatwo dostępne sterowanie głośnością z przodu obudowy
- Metalowa siatka zapewniająca dodatkową ochronę
- Złącze słuchawkowe
- Analogowe wejście do podłączania tabletu, telefonu i odtwarzacza mp3
- Zasilany z portu USB - nie wymaga zasilania z sieci
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 14 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie | - Zestaw głośników z dołączonymi przewodami |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 20 x 18 x 11 cm |
| Waga | 1.4 kg |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22.6 x 23.5 x 14 cm |