Producenci
Trust Bezprzewodowa mysz OZAA+ Multi-Connect Biała
Opis
Bezprzewodowa mysz do wielu urządzeń
Precyzyjna mysz bezprzewodowa z możliwością podłączenia wielu urządzeń, cichymi przyciskami i dwoma kółkami przewijania.
Dane techniczne
| Model | Ozaa+ |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 2 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 3200 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Zasilanie | Bateria |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 120 x 80 x 46 mm |
| Waga | 104 g |