Producenci
Trust Bezprzewodowe słuchawki gamingowe GXT 391 Thian
Opis
Bezprzewodowe słuchawki gamingowe GXT 391 Thian
Lekki i bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy wykonany z przyjaznego dla środowiska materiału.
- Bogaty dźwięk dzięki 40-milimetrowym przetwornikom
- Ekologiczna konstrukcja, wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu
- Lekka waga zapewniająca wiele godzin wygodnego grania
- Trwałe, skórzane wkładki douszne z wygodną siatkową warstwą wierzchnią
- 13 godzin grania dzięki wbudowanemu akumulatorowi
- Sprawdzą się z komputerem, laptopem i konsolami
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 197 g |
| Akcesoria w zestawie |
|