Producenci
Trust Como Headset for PC and laptop
Opis
Wysokiej jakości słuchawki nauszne z wbudowaną regulacją głośności i regulowanym mikrofonem
- Kompatybilne ze wszystkimi komputerami PC i laptopami
- Idealne do gier online, cieszenia się muzyką oraz korzystania z komunikatorów głosowych, takich jak Skype
- Komfortowy kształt z regulowanym pałąkiem i miękkimi nausznikami
- Czuły mikrofon zapewnia wyraźny dźwięk o wysokiej jakości
- Doskonała jakość dźwięku
- Wbudowany pilot do regulacji głośności
- Przewód o długości 1,8 metrów
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 108 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 265 g |
| Unboxing |