Producenci
Trust Emita USB studio microp hone
Opis
Emita USB studio microphone
Profesjonalny studyjny mikrofon USB w skrzynce transportowej z niezwykle precyzyjną kardioidalną charakterystyką nagrywania do streamingu, podcastów, nakładania głosu i muzyki akustycznej.
Główne cechy:
- Cyfrowe złącze USB, natychmiastowa gotowość do pracy na dowolnym komputerze i laptopie
- Ciepła, bogata i czysta reprodukcja dźwięku; do nagrywania wokalu oraz instrumentów akustycznych
- Doskonały do podcastów, vlogów, nakładania głosu, nagrywania muzyki lub streamingu na YouTube, Twitch, czy Facebooku
- Kardioidalna charakterystyka nagrywania zapewnia wysoką precyzję i czysty dźwięk bez szumów tła
- W zestawie z wytrzymałą skrzynką transportową dla bezpiecznego transportu i przechowywania
- Zestaw zawiera dociążony metalowy statyw, wysokiej jakości uchwyt przeciwwstrząsowy i dużą, podwójną osłonę pop filter
- Odłączany przewód USB 1,8 m
Dane techniczne
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 18 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 21 kHz |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | Skrzynka transportowa |
| Wymiary | Średnica: 47 x 160 mm |
| Waga | 300 g |