Producenci
Trust GXT 322B CARUS Gaming Headset PS4/PS5
Opis
GXT 322B CARUS
Wyściełany siatką zestaw słuchawkowy do gier z elastycznym mikrofonem i potężnym basem
Gry na wyższym poziomie
- Przenieś swoje gry na wyższy poziom dzięki GXT 322B. Ten zestaw słuchawkowy został stworzony specjalnie z myślą o grach na PlayStation i zapewnia doskonałą jakość dźwięku z głębokim basem. Po prostu podłącz kabel i możesz cieszyć się wszystkimi dźwiękami w grach.
Wygodny design
- GXT 322 jest przeznaczony do długich i intensywnych sesji grania dzięki wygodnym nausznikom z siatki. Nauszniki idealnie dopasowują się do ucha i pomagają wyciszyć wszelkie hałasy podczas bitwy z przyjaciółmi lub przeciwko niej.
Połącz się i graj
- Carus ma kabel o długości 1 m do podłączenia go do PlayStation 4/5. Przedłuż kabel za pomocą dołączonego kabla o długości 1 m, aby ułatwić korzystanie z komputera lub laptopa. Aby łatwo kontrolować dźwięki w grach, możesz użyć regulacji głośności i przełącznika wyciszania mikrofonu na nausznikach: przez cały czas pozostań w pełni skoncentrowany na grze.
Elastyczny mikrofon
- Carus jest wyposażony w mikrofon, który z łatwością odbiera Twój głos podczas rozmowy ze znajomymi. Możesz zgiąć mikrofon w dowolnej pozycji, która najbardziej Ci odpowiada. Ani słowa nie umknie podczas rozmowy z kolegami z drużyny podczas ważnej bitwy!
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 112 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 325 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe
|