Producenci
Trust GXT 830-RW Avonn Klawiatura gamingowa
Opis
Klawiatura gamingowa GXT 830-RW Avonn
Pełnowymiarowa klawiatura dla graczy z podświetleniem tęczową falą i 12 klawiszami multimedialnymi.
- Pełnowymiarowy układ klawiatury
- Podświetlenie tęczową falą z funkcją regulacji jasności
- Funkcja Anti-Ghosting: Obsługa do 6 jednocześnie naciśniętych klawiszy
- 12 klawiszy multimedialnych
- Przełącznik trybu gracza; bezpośrednia dezaktywacja przycisku windows
Dane techniczne
| Model | GXT 830-RW Avonn |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.4 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 32 x 460 x 191 mm |
| Waga | 0.693 kg |
| Video | |
| Unboxing |