Producenci
Trust GXT 865 Asta Klawiatura mechaniczna
Opis
GXT 865 Asta Klawiatura mechaniczna
Mechaniczna klawiatura dla graczy z szybkimi przełącznikami, 8 trybami kolorystycznymi i trybem gracza.
Cechy główne produktu:
- Szybkie, liniowe, mechaniczne przełączniki wytrzymujące do 50 milionów wciśnięć
- 8 tęczowych trybów kolorystycznych o regulowanej jasności
- Zaawansowane funkcje anti-ghosting i N-key rollover pozwalające na wciśnięcie wielu klawiszy jednocześnie
- Specjalny tryb gracza dezaktywujący klawisz Windows
- 11 klawiszy multimedialnych
- Nóżki z gumową warstwą antypoślizgową
- Kanał kablowy ułatwia zorganizowanie przewodów
Dane techniczne
| Model | GXT 865 Asta |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu zasilającego | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 444 x 133 x 41 mm |
| Waga | 1.152 kg |
| Unboxing |