Producenci
Trust GXT853 ESCA klawiatura gamingowa przewodowa
Opis
GXT853 ESCA klawiatura gamingowa przewodowa
Podświetlenie RGB
Ciesz się prawdziwą atmosferą gry, dzięki tęczowemu podświetleniu LED klawiatury Trust GXT 853 Esca. Możesz dostosować intensywność podświetlenia i szybkość koloru do swoich preferencji. Uzupełnieniem nowoczesnego wyglądu gry jest solidna metalowa płyta górna zapewniająca wysoką trwałość.
Bogate wyposażenie
Trust GXT 853 Esca jest wyposażony w praktyczne funkcje. Każdy gracz z pewnością skorzysta z funkcji klawisz blokady Windows, aby zapobiec przypadkowemu naciśnięciu tego klawisza w zamieszaniu podczas bitwy. Dodatkową funkcją standardową jest zintegrowany uchwyt na telefon!
Dane techniczne
| Model | GXT 853 Esca |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 465 × 46 × 167 mm |
| Waga | 0.646 kg |