Producenci
Trust Gamepad bezprzewodowy GXT 542 MUTA
Opis
Dane techniczne
| Platforma | Android |
| Platforma | Nintendo Switch |
| Platforma | PC |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Długość przewodu | 300 cm |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs | USB-C |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Liczba przycisków | 15 |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 8-kierunkowy |
| Wibracje | Tak |
| Force feedback | Tak |
| Funkcje specjalne | Turbo |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 60 x 165 x 115 mm |
| Waga | 220 g |
| Pozostałe parametry | Zasięg bezprzewodowy: 8m |