Producenci
Trust Głośnik AXXY bluetooth
Opis
Axxy Potężny głośnik Bluetooth
Potężny głośnik Bluetooth idealny do podróży i użytku na zewnątrz.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 40 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 15 h |
| Wymiary | 60 x 185 x 50 mm |
| Waga | 500 g |
| Pozostałe parametry |
|