Producenci
Trust Głośnik Asto SoundBar PC Speaker
Opis
Elegancki poziomy głośnik zaprojektowany tak, aby doskonale mieścić się pod każdym monitorem
- Moc szczytowa 12W (moc RMS: 6W)
- Bogaty dźwięk stereo z kompaktowego głośnika mieszczącego się pod każdym monitorem
- Duży i podświetlany przycisk głośności
- Złącza słuchawek i mikrofonu umieszczone w wygodnym miejscu na przednim panelu
- Zasilanie za pomocą portu USB: brak konieczności podłączania do gniazda ściennego
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| Rodzaj | Soundbary |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 11 x 49 x 11 cm |
| Waga | 0.724 kg |