Producenci
Trust Głośnik bluetooth Rokko
Opis
Głośnik bluetooth Rokko
Kompaktowy głośnik Bluetooth doskonały na podróż i na zewnątrz.
- Małe rozmiary, doskonały na podróż
- Możliwość bezprzewodowego połączenia dwóch głośników dla jeszcze lepszej imprezy
- Można zabrać go na stok lub basen odporny na wodę (IPX5)
- Czas pracy na jednym ładowaniu: do 20 godzin
- Wbudowany mikrofon pozwala dzwonić
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | AUX |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 20 h |
| Wymiary | 120 x 90 x 90 mm |
| Waga | 432 g |
| Video |