Producenci
Trust Głośniki ARYS RGB 2.0
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 165 x 160 x 75 mm |
| Waga | 577 g |
| Pozostałe parametry | Podświetlenie RGB |