Producenci
Trust Głośniki GEMI RGB 2.0 czarne
Opis
Głośniki GEMI RGB 2.0 czarne
Kompaktowy zestaw głośników o stylowym wyglądzie z kolorowym diodowym podświetleniem.
Cechy główne produktu:
- Moc szczytowa: 12 W (moc RMS: 6 W)
- Diodowe podświetlenie z automatycznym cyklem zmiany kolorów
- Współpracuje z każdym komputerem/laptopem
- Łatwo dostępne pokrętło regulacji głośności z przodu
- Zasilanie przez port USB zasilanie sieciowe jest niepotrzebne
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.401 kg |
| Video |