Producenci
Trust Głośniki GXT 606B RGB JAVV czarne
Opis
Trust Gaming GXT 606 Javv Zestaw głośników 2.0 z kolorowym podświetleniem - Czarny
Kompaktowy zestaw głośników o odważnym wyglądzie z kolorowym diodowym podświetleniem.
- Moc szczytowa: 12 W (moc RMS: 6 W)
- Kolorowe zapętlone podświetlenie z wyłącznikiem dotykowym
- Łatwo dostępne pokrętło regulacji głośności z przodu
- Metalowa siatka zapewniająca dodatkową ochronę
- Zasilanie za pomocą portu USB: brak konieczności podłączania do gniazda ściennego
- Współpracuje z każdym komputerem/laptopem
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 160 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 175 x 78 x 100 mm |
| Waga | 754 g |
| Pozostałe parametry | Długość przewodu: 180 cm |