Producenci
Trust Głośniki GXT629 TYTAN 2.1 RGB
Opis
Głośniki GXT629 TYTAN 2.1 RGB
Potężny zestaw głośników 2.1 z regulowanym kolorowym podświetleniem LED i bezprzewodowym pilotem.
Cechy główne produktu:
- Potężny zestaw głośników 2.1 o mocy szczytowej 120 W (moc RMS: 60 W)
- Kompatybilny z komputerem stacjonarnym/laptopem, smartfonem/tabletem oraz konsolami Wii, Sony PlayStation 3 i Xbox 360
- Drewniany głośnik niskotonowy zapewni bogaty i mocny dźwięk
- Predefiniowane tryby podświetlenia: 7 stałych kolorów zsynchronizowanych z niskimi tonami, pulsujące kolory, wirujące kolory, kolory zsynchronizowane z niskimi tonami
- W zestawie bezprzewodowy pilot do sterowania zasilaniem, głośnością, niskimi tonami i podświetleniem
- Inteligentny system zarządzania energią: przejście w tryb oczekiwania w przypadku nieużywania
Dane techniczne
| Rodzaj | Zestawy |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Pilot |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 60 W |
| Moc subwoofera | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | AUX |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie | Pilot |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 4.24 kg |