Producenci
Trust Głośniki Polo 2.0
Opis
Głośniki Polo 2.0
Kompaktowy zestaw głośników zasilanych przez USB.
- Moc wyjściowa 8 W (4 W RMS) zapewnia wyraźny dźwięk podczas słuchania muzyki lub oglądania ulubionych filmów.
- Dzięki niewielkim wymiarom zajmują mało miejsca i nie zaśmiecają biurka.
- Zasilane z USB, więc nie potrzeba gniazdka sieciowego.
- Łatwy w obsłudze pilot na przewodzie umożliwia szybką zmianę głośności.
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 4 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 76 x 77 x 74 mm |
| Waga | 301 g |